Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Vopli Vidopliassova Charity concert in SF!

September 7, 2017 @ 9:00 pm - September 8, 2017 @ 12:00 am

Ukrainian rock legends Vopli Vidopliassova (VV) will play a charity concert in San Francisco, bringing the best hits to the stage of DNA Lounge. Vopli represents the thirty shades of rock in Ukraine, the country that grows and evolves listening to Vopli Vidoplyasova. Buy a Ticket – Make a Donation!

Благодійний концерт* гурту Воплі Відоплясова в Сан-Франциско!!!

7 вересня в Сан-Франциско на сцені DNA Lounge відбудеться благодійний концерт гурту “Воплі Відоплясова” з програмою “The Best Hits”.

Важко повірити, але в минулому році легендарному гурту “ВВ” виповнилося 30 років! За 30 років у культового рок-колективу набралося достатньо матеріалу, щоб порадувати кожного. Олег Скрипка зазначає, що група старшa за Україну на цілих 6 років, а це означає, що наша країна не існувала ні дня без “ВВ”, і мало хто може похвалитися такою заслугою.

Разом з культовим українським рок-колективом, який вже став еталоном етно-року, глядач зануриться в оспівану “Країну мрій”, “високовольтну музику” і нестримні “танці” без рамок і кордонів. Приготуйтеся запалювати і вбирати всю гаму емоцій і почуттів, накопичених артистами за ці роки, які група вихлюпне в серця публіки. Кожен глядач на цьому концерті за один вечір проживе всю музичну епоху “Воплі Відоплясова”.

7 вересня — Сан-Франциско
Локація: DNA Lounge
Адреса: 375 11th St, San Francisco, CA 94103
Вхід: 9 PM
Початок: 10 PM
Квитки: https://goo.gl/oHDfTb
Facebook: https://www.facebook.com/events/104878200182933/
Buy a Ticket – Make a Donation!

Організатори концерту: Nova Ukraine за підтримки ARTLAB AGENCY

Details

Start:
September 7, 2017 @ 9:00 pm
End:
September 8, 2017 @ 12:00 am

Organizer

Nova Ukraine